Apaydın: "Vatandaşımızın feryadını artık duyun"

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın yönetim kurul toplantısı sonrası gündeme dair açıklamalarda bulundu.

- Bu haber 900 kez okundu.

Apaydın: "Vatandaşımızın feryadını artık duyun"


Apaydın'ın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

İktidardakiler, kendinize gelin!
Vatandaşımızın feryadını artık duyun!
Bu millet sizi o koltuklara kendisine hizmet edin diye oturttu.
İsraf içinde sefa sürmeyi bırakın, işinizi yapın.
Siyaset, acı içinde kıvranan milletimizle dalga geçme yeri değildir! Bir ülkede anne ve babalar yavruları ile intihar ediyorsa, yolun sonuna gelinmiştir. İnsana, ölmek yaşamaktan daha cazip gelir mi? Ama saray sefasına kurban edilen Türkiye'de, maalesef gelebiliyor. Bir de, bu acıların üzerine devlet erkanları tarafından 'Dini inancı yönünden yetersiz olduğu için canına son vermiştir.' yorumları yapılınca, ya da bu olaylar hiç olmamış gibi davranılınca içinden çıkılamaz bir hale gelinmiştir.
İcra takibine girmiş milyonlarca Türk vatandaşının, KYK Borçlarından dolayı evlerine haciz gönderilen gençlerimizin ve her gün başka bir ilimizden gelen intihar haberleri ile sarsılan vatandaşlarımızın acısını yok sayan ama ünlü şirketlerin milyon dolarlık borçlarını silerken vatandaşın borcuna omuz silken iktidar; vatandaştan nasıl para alırım diye düşünerek milyonlarca insana e-haciz yollamıştır. Evet borçlu borcunu zamanında ödemelidir fakat milyonerleri affedip vatandaşına acı çek demekte hiç hoş bir yaklaşım değildir. Borcunu ödeyemeyen, durumu olmayan vatandaş ne yapacak? Onlarda mı kendi yaşamına son vermeyi düşünecek?
Vaziyet bu halde iken, devlet bütçesinde büyük bir delik oluşturarak 5 Milyona yakın Suriyeli Mülteciye yer vermek, vatandaşlık kazandırmak, istihdam ihtiyacı duyan gençlerimizi es geçerek iş sahibi ve üniversiteli yapmak, gelecek yıllarda maddi ve manevi büyük problemler yaratacaktır.
Bakın; kalbi, kendisi ve yandaşları için atanların, Türkiye'ye verecekleri hiç bir şeyleri yoktur. Kalbi, milleti için atanlarınsa, Türkiye'ye veremeyecekleri şey yoktur. İşte, İYİLİK güneşinin anlamı ve bizim varlık sebebimiz budur. Sadece yerelde değil, Türkiye genelinde de bu gidişata dur demek için çalışıp kimin ne derdi varsa, nerede haksızlık yapılmışsa sorunlarına çözüm olmaya çalışıyoruz.
Kıymetli vatandaşlarımız, gelin bu gidişata dur diyelim. Yandaşlarının ıhlamur kasırlarında kutlama yemekleri verip mevlidinde bebeğine tektaş takanları hayatlarının yanında bizler el ele verdikçe İYİ günlere doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hak yiyenlere, yetimin hakkına göz dikenlere ve yandaşların saltanatına hep beraber dur diyeceğiz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa