Allah Bu Millete Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın

Allah Bu Millete Bir Daha İstiklal Marşı Yazdırmasın
MHP Alanya İlçe Teşkilatından 12 Mart İstiklal Marşımızın kabulünün yıl dönümü dolayısıyla bir basın açıklaması yapıldı.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi; "12 Mart, Damarlarımızdaki kan, bileğimizdeki güç Yüreğimizdeki inanç, Bağımsızlığımızın Türküsü Milli Kurtuluşumuzun Destanı İstiklal Marşımızın Milli Marşı olarak kabul edildiği gündür. ‘’Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın.’’ diyen Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY’U, ‘’Hürriyet ve İstiklal benim karakterimdir. Türk Milletinin karakteridir.’’ Diyen Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını,
Bir gül bahçesine girercesine kara toprağa düşen kefensiz yatan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.
Şunu açıkça ve gururla ifade ediyoruz ki; Bizler bu aziz vatanın ve Büyük Türk Milletinin birliği, dirliği ve bütünlüğünün teminatı, sarsılmaz yürekleri ve gür sesleriyiz. Şartlar ne olursa olsun, bize hayat veren bize emanet edilen değerleri korumaya ve haykırmaya devam edeceğiz."