Alanya’daki Yol Yatırımları Takvime Bağlandı

Alanya’daki Yol Yatırımları Takvime Bağlandı
Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Alanya’da 2016 yılı içinde yapılacak yol yatırımlarına son şeklini vermek üzere Alanya’ya geldi.
Akdemir, Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, Kırsal Alan sorumlusu Arif Yeni ve Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin ile yaklaşık 2 saat süren bir toplantı gerçekleştirdi.  Toplantıda önem ve aciliyetine göre kırsal alanlarda yapılacak sathi kaplama, sıcak asfalt ve yol genişletme çalışmalarının yapılacağı yerler üzerinde fikir birliğine varıldı. İsa Akdemir önümüzdeki günlerde Alanya’da asfalt çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, sıcak asfalt, sathi kaplama ve yol genişletme çalışmalarını insanların yoğun olarak kullandıkları bölgelere öncelik vererek yapacaklarını söyledi. Güney, “ amacımız halkımızın en çok kullandığı grup yollarına öncelik vererek hizmeti her kesime yaymak. Bu nedenle planlama yaparken, insan yoğunluğu, grup yolu olması ve aciliyet gerektirmesi  belirleyici kriterlerimiz “ dedi.