mehmet ergün imza
yerel-hayvan-gorevlileri-kartlarini-torenle-aldi

Yerel hayvan görevlileri kartlarını törenle aldi Haber Oku

Antalya milli parklar müdürlüğü ile Antalya BŞB tarafından ortaklaşa organize edilen Yerel hayvan koruma görevlileri kartları törenle verildi.

Hayvanlarin haklarını savunmak konusunda önemli ve gönüllülük esasına dayanan yerel hayvan koruma görevli kartları Antalya'da toplam 53 hayvansevere verildi.Alanyadan hayvanlar eşittir yaşam derneğine üye toplam 8 yerel hayvan koruma ginullusununde katıldığı törende bir konuşma yapan milli parklar veteriner hekim Erol Karacan ' sokaklardaki çanların sesi ve kulağı olmanız önemlidir.Onlarin.haklarini en iyi şekilde savunmak için kartların hakkını verin' dedi.. Hayvanlar eşittir yaşam derneği bsk ni Mehmet Ergun'de yaptığı açıklamada 'Alanyada 8 arkadaşımızla sahada olacağız.Amacimiz hayvan hak ihlalleri konusunda bölgemizde etkin ve yasalar doğrultusunda calismaktir'dedi. Alanyadan yerel hayvan koruma görevlisi kartlarını alanlar;Mehmet Ergün,Hülya Altay,Hacer Ceylan,Figen Zabunoglu,Ayfer UUzuner,Gönül Sahsuvaroğlu,Gökçe Nihan Doğan ve Ayşe Alemdaroğlu. 2017-01-29

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..