mehmet ergün imza
terore-karsi-alanya-buyuk-yuruyuse-hazirlaniyor

Teröre karşı Alanya Büyük Yürüyüşe hazırlanıyor Haber Oku

Alanya halkı teröre sessiz kalmıyor. Hafta sonu büyük yürüyüş için hazırlanıyor.Alanya'da bulunan Siyasi Partiler, Dernekler, Sivil Toplum Kuruluşları, Odalar, Ocaklar, Muhtarlıklar, Merkez, Köy ve Beldelerde Bulunan Vatandaşlar Alanya Tarihinin En Büyük Yürüyüşü için hazırlanıyor.

Alanya tarihinde ilk kez bu kadar büyük ve birleşik bir yürüyüş için organize olan kurumlara vatandaştan gelen destek ise olumlu. Ülkemizde yaşanan olaylar ve neticesinde vermiş olduğumuz şehidimiz nedeni ile derin milli duygular içerisinde olan vatandaşlarımız Alanya'da tepkilerini dile getirmek için yürüyor. Hafta sonu gerçekleşecek olan büyük yürüyüş için gün ve saat henüz uzlaşı aşamasında. Yürüyüş yapılacak gün ve saat için tüm vatandaşların rahatlıkla katılabileceği bir zaman belirlenmeye çalışıldığı öğrenildi.

2015-08-11

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..