mehmet ergün imza
cumhurbaskanligi-bisiklet-turu-organizasyon-toplantisi-yapildi

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Organizasyon Toplantısı Yapıldı Haber Oku

51. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Organizasyon Toplantısı Kaymakam Tanrıseven Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı.

51. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Organizasyon Toplantısı Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapıldı. Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından 26 Nisan 2015 tarihinde ilçemizde başlayıp 03 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul’da sona erecek olan ve bu yıl 51. düzenlenecek olan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Organizasyon Toplantısı yapıldı. Toplantıda kurumlar arası görev dağılım, güvenlik ve trafik tedbirleri gibi konular ele alındı. TANRISEVEN “ALANYA’MIZ İÇİN EŞSİZ BİR TANITIM FIRSATI” Kaymakam Tanrıseven, toplantıda yaptığı konuşmada “ 51. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu yeni turizm sezonu öncesi Alanya’mız için eşsiz bir tanıtım fırsatı olacaktır. Organizasyon televizyon yayınlarıyla Avrupa’da ve Dünya’nın çeşitli ülkelerinde yaklaşık 600 milyon insana ulaşmakta. Sadece bisikletçilerin ve yarışın değil aynı zamanda güzergah üzerindeki yerlerin de tanıtımı yapılmakta. Alanya’nın tanıtımıyla ilgili son derece önemli bir konu. Onun için biz de Alanya’ya yakışan bir organizasyon olması için Alanya’daki ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşları ve özel kuruluşlarla elimizden gelen çabayı göstermeliyiz. Burada yapacağımız görev taksimi doğrultusunda herkes organizasyonun eksiksiz ve hatasız bir şekilde gerçekleşmesi için azami gayret sarf etmeli’’ dedi. Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan 51. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Organizasyon Toplantısına Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, İlçe Jandarma Komutanı Alper Çetinkaya, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak ile diğer ilgili birim amirleri ve yetkililer katıldı. 2015-03-27

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..