mehmet ergün imza
mecliste-hayvanseverlerin-sesi-olan-toktas-a-tesekkur

Mecliste Hayvanseverlerin sesi olan TOKTAŞ'a teşekkür

Alanya'da yeni kurulan Hayvanlar eşittir yaşam derneği üyelerinden CHP Belediye Meclis üyesi Erdoğan TOKTAŞ'a teşekkür edildi.
CHP Belediye meclis üyesi TOKTAŞ,son belediye meclis toplantısında sokak ve barınak hayvanları için öneriler getirerek,mecliste pek konuşulmayan bir konuya değindi.
Toktaş meclis üyelerine bulunduğu öneride;Alanya'da tek barınağın yeterli olmadığını Doğu ve Batı bölgelerinde ayrı iki barınak kurulmasını, Herşey Dahil sistemiyle çalışan otellerdeki artık yiyeceklerin toplanarak hayvanlara dağıtılması için proje hazırlanmasının ve sokak hayvanlarının,kuşların su ve yiyecek ihtiyaçlarının karşılanması için çalışma yapılmasını önerdi..

Mecliste adeta vicdanın sesi olan bu önerilerden dolayı TOKTAŞ'a teşekkür eden Hayvanlar Eşittir Yaşam Derneği üyeleri;Mecliste uzun yıllar sonra böylesine ilk kez hayvan haklarının ele alınması bizleri sevindirmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz dediler.

2015-04-17

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..