mehmet ergün imza
halkin-hakkini-arayanlar-sorusturulur

Halkın hakkını arayanlar soruşturulur

Hatırlarsanız Elektrik şirketlerinin faturalar üzerindeki haksız uygulamalarına Türkiye'de özellikle Antalya'da tepkiler olmuştu..Bu tepkilerden biri de Vatan Partisinin CLK Akdeniz Alanya merkezine yaptığı yürüyüştü.Bu yürüyüş belli bir güzergahta olmuş,slogan atılmamış ve gayet demokratik bir hak eylemi şeklinde geçmişti.30 Ocak 2015 tarihinde ENERJİ SOYGUNUNA SON adıyla gerçekleştirilen eylemden sonra Vatan partisi yöneticilerine soruşturma açıldı.Alanya Saray Polis Karakolunda ifadesi alınan Vatan Partisi İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri sağlık kontrolünden geçtikten sonra serbest bırakıldılar.

Bir tarafta halka adına hak arayanlar soruşturma ile ifade verirken maalesef tüketicinin hakkını arayanlar bir fotokopi makinasına tüketici haklarını masada bırakıp üstelik enerji dağıtım şirketine teşekkür ediyordu.

Vatan partisi dün gerçekten tam bir dayanışma gösterdi..Yerel seçimlerde belediye başkan adayı Zeliha DAŞIYICI lamba ile gelerek 'artık sadece akşamlar değil gündüzlerimizde karanlık diyerek destek ve güç verdi..

Ama işin garip tarafı orada halkın haber hakkını savunan gazeteciler yoktu,sanırım 50.000 clk nın hakkını veriyorlardı..

2015-04-02

GÜNÜN KÖŞE YAZISI

ASMİMETRİK SAVAŞIN KODLARI..HEM İÇERDEN HEM DE DIŞARDAN SALDIRI ALTINDAYIZ.

mehmet ergün

ERDOĞAN’ın bugün ‘ÜLKEMİZ ASİMETRİK SAVAŞ İÇİNDE OLUP EĞER BİR OLMAZSAK YENİDEN SEVR ŞARTLARI OLUŞUR ’ açıklamasını takip eden saatlerde AKP’li Rize belediye başkanının kent meydanından ATATÜRK heykelini kaldırtması ülkemizin sadece ERDOĞAN’ın belirttiği gibi dışardan asimetrik savaşın değil içerden de asimetrik saldırılarla karşı karşıya kaldığını göstermesDevamı »

Tarih: 22-12-2016 18:01

TWITTER Bizi takip edin..