Acun Ilıcalı 3 yarışmacının ismini aynı anda açıkladı! Tescilli güzel de All Star kadrosunda

Acun Ilıcalı 3 yarışmacının ismini aynı anda açıkladı! Tescilli güzel de All Star kadrosunda
TV8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Survivor’ın kadrosu tamamlanıyor. Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı’dan açıklamalar peş peşe gelirken kadrodaki isimler ise oldukça iddialı.

Survivor All Star 2024’ün kadrosu neredeyse tamamlanmak üzere. Acun Ilıcalı, bu sene All Star’da yarışacak isimleri sosyal medya hesabından tek tek duyuruyor. All Star kadrosundaki isimleri görenler ise bu sene Survivor çok heyecanlı olacak demekten kendisini alıkoyamıyor. Survivor All Star sezonunda kadroda eski şampiyonlar, yarıştığı döneme damgasını vuran iddialı isimler var. Sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Acun Ilıcalı, All Star kadrosuna dahil olan 3 yarışmacının ismini ayı anda duyurdu. İşte bu sene All Star kadrosunda yer alacak o 3 yarışmacının ismi…

SURVİVOR’IN 3 ÖNEMLİ İSMİ DİYEREK DUYURDU

Survivor All Star 2024’e çok az kaldı. Bu sezona damga vurmaya hazırlanan fenomen yarışma programı yine reytingleri sallamaya geliyor. All Star sezonu oldukça merak edilirken yarışmanın kadrosunda yer alan isimler açıklandıkça heyecan daha da artıyor. Survivor’ın yapımcısı ve sunucusu olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, All Star kadrosunu açıklamaya devam ediyor. Bugün sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Ilıcalı, kadroya dahil olan 3 yarışmacının ismini aynı anda duyurdu. Ilıcalı, ‘Survivor’ın 3 önemli ismi’ diyerek duyurdu.

TESCİLLİ GÜZEL GİZEM MEMİÇ YENİDEN SURVİVOR'DA

Yeni yayın dönemi merakla beklenen Survivor’ın bu sezon All Star konsepti ile ekranlarda olacağı açıklanmıştı. All Star kadrosu da şekillenmeye başlandı. Acun Ilıcalı, şimdiye kadar sosyal medya hesabından yaptığı duyurularla Survivor All Star 2024’ün kadrosunda yer alacak yarışmacıların isimlerini paylaştı. Bugün 3 yarışmacının daha ismini paylaşan Ilıcalı, ‘Survivor’ın 3 önemli ismi Sahra Işık, Yasin Obuz ve Gizem Memiç Survivor All Star kadrosuna dahil oldu. 3 yarışmacımıza da başarılar diliyorum.’ notuyla kadroda yer alacak 3 iddialı ismi daha açıkladı.

acun-ilicali-3-yarismacinin-ismini-ayni-anda-acikladi-tescilli-guzel-de-all-star-kadrosunda.jpg

SURVİVOR ALL STAR 2024 BU SEZONA DAMGASINI VURACAK

Yayınlandığı her sezon izlenme rekorları kıran ve severek takip edilen Survivor yarışmasının yakında başlayacak olan All Star sezonu için de nefesler tutuldu. Şimdiye kadar açıklanan All Star kadrosu yarışmanın ne kadar heyecanlı ve rekabet içinde geçeceğinin sinyallerini vermeye başladı. Bu sezona damgasını vurmaya hazırlanan Survivor All Star 2024 kadrosunda yer alacağı açıklanan isimleri ise şöyle:

- Nihat Altınkaya

- Ogeday Girişken

- Merve Aydın

- Nagihan Karadere

- Sercan Yıldırım

- Turabi Çamkıran

- Nefise Karatay

- Seda Ocak

- Doğukan Manço

- Sahra Işık

- Aleyna Kalaycıoğlu

- Yiğit Poyraz

- Damla Can

- Gizem Memiç

- Yasin Obuz