Festivalde Yöresel Sergi ve Stantlar Büyük İlgi Gördü

Festivalde Yöresel Sergi ve Stantlar Büyük İlgi Gördü
“Alanya’nın yerel mimarisi ve mutfak kültürü” nün işlendiği 16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali vatandaşlardan büyük beğeni aldı.

Yöresel yemek stantları, ipek kozasından sergiler, muz lifi ürünleri, Alanya siyah beyaz fotoğraf sergisi, ödül alan tarihi Alanya evleri sergisi ile el sanatları stantlarını gezen vatandaşlar ve turistler festivale tam not verdiler.

BAŞKAN YÜCEL’E YOĞUN İLGİ

Turizm ve Sanat Festivali’nin ikinci gününde rıhtım bölgesindeki stantları gezen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Stantları tek tek ziyaret ederek vatandaşların görüşünü alan Başkan Yücel’e,  festival alanını gezen ziyaretçiler, festivali çok beğendiklerini söyledi.

“HUZURLU VE EĞLENCELİ ORTAM İÇİN MİNNETTARIZ”

Yöresel yemek stantlarını gezerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yücel’e yerli ve yabancı turistlerin de ilgisi büyüktü. Başkan Yücel ile fotoğraf çektirmek için isteyen turistlerin arasında bulunan Endonezyalı turist gurubu ise Başkan Yücel’e, kente gelen turistlere huzurlu ve eğlenceli bir ortam sunduğu için teşekkür etti.