Dostluk Yürüyüşüne Mehter Desteği

Dostluk Yürüyüşüne Mehter Desteği
“11 Ayın Sultanı Ramazan” karşılamak için EXPO 2016 Antalya Ramazan Ayı sergi alanında düzenlenen kortej yürüyüşüne, Alanya Belediyesi Mehter Takımı da destek verdi.
“11 Ayın Sultanı Ramazan” karşılamak için EXPO 2016 Antalya Ramazan Ayı sergi alanında düzenlenen kortej yürüyüşüne, Alanya Belediyesi Mehter Takımı da destek verdi. Kurumsal katılımcılar, ülke bahçeleri, Türkiye genelinden katılan il ve ilçeler, sponsorlar, sergi alanında faaliyet gösteren firmalar ve ziyaretçilerin katılımı ile gerçekleştirilen kortej yürüyüşünde, bir birinden renkli görüntüler sergilendi. Kortejin başında yeralan Alanya Belediyesi Mehter Takımı’nın gösterisi de katılımcıların beğenisini topladı.

“DOSTLUK YÜRÜYÜŞÜ” ALANYA BELEDİYESİ MEHTER TAKIMI İLE BAŞLADI
Alanya Belediyesi Mehter Takımı ile başlayan “Dostluk Yürüyüşü” kortejine, Antalya Atlı Spor’dan iki at eşlik ederken Isparta Güneykent Belediyesi ise ziyaretçilere gülsuyu sıktı. Battalgazi Belediyesi uçurtma uçurdu; Kepez Belediyesi Senfoni Orkestrası ve Ankara Büyükşehir Belediye Bandosu yürüyüş sırasında bir çok parçayı seslendirdi. Dostluk Yürüyüşü’nün yapıldığı sergi alanında, kortejde yeralan grupların yanısıra katılımcı ülkeler de yeraldı.