Öne Çıkanlar antalya haber alanya gazipaşa son dakika alanya

Bu haber kez okundu.

VATANDAŞLAR ANLATIYOR, BAŞKAN YÜCEL DİNLİYOR


Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşlarla istişare toplantılarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Cikcilli Mahallesi’nin sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yücel, yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehirdeki mahalleleri tek tek ziyaret ederek, sorunları birinci ağızdan dinlemeye ve çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Cikcilli Düğün Salonu’nda gerçekleşen istişare toplantısında, 1000 kişilik salonda oturacak boş sandalye bırakmayan vatandaşlar, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i meşaleler ve tezahüratlarla birlikte büyük bir coşkuyla karşıladı.

VATANDAŞLAR MEŞALELERLE KARŞILADI

Cikcilli Mahalle sakinlerinin talebi üzerine bölgedeki vatandaşlarla buluşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Cikcilli Mahallesi’nin gençleri, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i soğuk hava ve yağan yağmura rağmen düğün salonu önünde oluşturdukları uzun koridorda meşalelerle karşıladı. Başkan Yücel tarafından Alanya’ya kazandırılan hizmet ve yatırımların yer aldığı sine-vizyon gösteriminin ardından vatandaşlar taleplerini birebir Başkan Yücel’e anlattı.

YÜCEL: “SİYASET KONUŞMAYA DEĞİL, SİZLERİ DİNLEMEYE GELDİM”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yaklaşık 5 yıldır yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşlara verilen taahhütlerin dışında da büyük hizmetler yapıldığını söyledi. Başkan Yücel; “Göreve geldiğimiz günden bugüne sizler için çalıştık. Sizlerin talepleri bizim hizmetlerimizde birincil referanslar oldu. Şehrimizdeki eksik yönleri tespit edebilmek adına çözüm yollarını üreteceğimiz bu tür mahalli toplantılar bizler için çok önemli. Bu bağlamda ben buraya siyaset konuşmaya değil, sizleri dinlemeye ve mahallenizin sorunlarını öğrenmeye geldim.” diyerek mikrofonu vatandaşlara uzattı.

“TALEPLERİNİZİ ÇÖZMEK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, açılış konuşmasının ardından vatandaşlar ile soru-cevap bölümüne geçti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, talep ve önerilerini tek tek Başkan Yücel’e ilettiler. Vatandaşları can kulağıyla dinleyen Başkan Yücel, taleplerin kısa sürede çözüleceğini vurgulayarak; “Bu akşam bizlere ilettiğiniz talepler sorumluluk alanımızda olmasa dahi çözümü için gerekli mercilere yazılı ve sözlü başvurularımızı yapıp takipçisi olacağız. Diğer taraftan sorumluluk alanlarımızdaki taleplerinizi ise en kısa sürede çözmek için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Konuşmasının ardından alkışlarla sahneden inen Başkan Yücel, kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlarla bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek misafirperverlikleri için teşekkür etti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa