TOKİ aylık 9 bin lira taksitle daire satışı başlattı

TOKİ aylık 9 bin lira taksitle daire satışı başlattı
TOKİ, aylık 9 bin lira taksitle daire satışı kampanyası başlattı ve başvurular için son 3 gün olduğunu duyurdu. Satış fiyatı 1 milyon 592 bin liradan başlayan daireler, 120 ay vade ve 397 bin lira peşinatla sunulacak. Ankara Beypazarı'ndaki 113 daire için başvurular 3-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak, hak sahipleri kura ile belirlenecek. Detaylı bilgiye TOKİ'nin resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

TOKİ aylık 9 bin lira taksitle daire satışı kampanyası başlattı ve başvurular için son 3 gün kaldığını duyurdu. Konya Ankara İstanbul ve Eskişehir gibi şehirlerde kira fiyatlarının 15-20 bin liradan başladığı belirtilirken TOKİ projelerinde 9 bin lira taksitle ev sahibi olunabileceği açıklandı.

Projelerdeki dairelerin satış fiyatı 1 milyon 592 bin liradan başlayıp 120 ay vade ve 397 bin lira peşinatla satılacak. Ankara Beypazarı'nda satışa sunulan 113 daire için yoğun ilgi bekleniyor başvurular 3-14 Haziran tarihleri arasında yapılacak ve hak sahipleri kura ile belirlenecek. Detaylı bilgiye TOKİ'nin resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

TOKİ KONUT BAŞVURU EKRANI