banner179
Öne Çıkanlar kaza haberleri alanya ahmet kutlu kızılalanda bölge

Bu haber kez okundu.

Şahin: Mahmutlar'a noter Temmuz'da açılacak

Ataması gerçekleştirilen Alanya 6. Noteri ile Mahmutlar Mahallesi’nde kiralık iş yerlerini gezen Başkan Şahin, “Noterimizin ataması gerçekleşti. İlk olarak bizleri ziyarete geldi. Sonra Mahmutlar Mahallesi’ne giderek, iş yerlerini inceledik. Noterimizin beğendiği birkaç iş yeri oldu. Noterimiz inşallah Temmuz ayı içerisinde hizmet vermeye başlayacak” dedi. 

Başkan Şahin ve Alanya 6. Noteri, ardından ise Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Yasin Emre’yi ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.  

Yaşanan süreçle ilgili bir değerlendirme yapan Başkan Şahin, seçim öncesi verilen bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Seçimden önce Mahmutlar halkının kendisinden noter istediğini belirten Başkan Şahin, “ Üyelerimizin talepleri doğrultusunda yol haritamızı çizdik. Seçimden önce Mahmutlar Mahallesi’nde toplantı yaptık. Burada üyelerimiz bizden noter istedi. Biz de yasal boyutuna baktık ve noter sözünü verdik. Allah’ın izniyle de kısa bir zamanda da noteri Mahmutlarımıza kazandırdık. Rabbime şükürler olsun sözümüzü tuttu” dedi.

ŞAHİN, ÇAVUŞOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ
Her zaman olduğu gibi noter konusunda da bizlere destek veren başta Alanya’mız Gururu Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu başta olmak üzere Adalet Bakanımız Sayın Abdulhamit Gül’e, Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Eski Genel Müdürü Hakim Sayın Feyzullah Taşkın’a, Adalet Bakanlığı Daire Başkanı Osman Çal’a ve Alanya Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Yasin Emre’ye şükranlarımızı sunar, çok teşekkür ederim” dedi.

.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner167

banner169

Alanya Gazetesi Alexa