Öne Çıkanlar son dakika alanya antalya alanya gazetesi gazipaşa haber

Bu haber kez okundu.

Şahin'e Teşekkür Ziyareti


Alanyaspor taraftar gruplarından Yörükler ile Şimşekler'in tribün liderleri Hilmi Güney ve Fatih Aslan Alanyaspor’a katkıları nedeniyle ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundular. 
Güney ve Aslan, ALTSO Başkanı Şahin’in geçmişten günümüze her zaman Alanyaspor’a destek verdiğine dikkat çekerek; “Bizim faaliyetlerimize de Başkanımız Mehmet Şahin her zaman destek verdi. Alanyaspor konu olunca başkanımız sağ olsun bizleri hiç kırmadı. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kardeşinin ameliyatı sebebiyle Kale arkası Tribün Lideri Arif Çakmak’ın ziyarete gelemediğini ama onun da selamını getirdiklerini söyleyen, Yörükler ve Şimşekler’in tribün liderleri Hilmi Güney ve Fatih Aslan, bu yıl Alanyaspor için ellerinden gelen tüm desteği vereceklerini sözlerine eklediler.

ŞAHİN:” ELİMEZDEN GELEN DESTEĞİ VERİYORUZ”

Tribün grubu liderlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Şahin, geçmişte çeşitli yönetim kademelerinde yer aldığı Alanyaspor’un bugün bir marka haline geldiğini ve tanıtıma da önemli katkılar yaptığına işaret etti.

ALTSO Başkanı, konuşmasında, ”Yıllar önce kulübe kayyum atanma tehlikesi yaşamıştık. O zaman Dövizciler birliği başkanıydım. Elimizden gelen desteği vererek takımın sahipsiz kalmaması için çabalamıştık. Bugün bambaşka bir Alanyaspor görüyoruz. Şehre katkısı olan bir Alanyaspor var. Süper ligde kalıcı olmasını ve hatta başarısını daha da ileri taşımasını beklediğimiz bir  Alanyaspor var. Bunun için sadece Alanyaspor başkan ve yönetimine değil hepimize önemli görevler düşüyor. Alanyasporlu taraftar guruplarının da bu başarıda büyük payı olduğunu görüyoruz. Bu arkadaşlarımız hiçbir menfaat beklemeden turuncu yeşilli renklere gönül vererek çalışıyorlar. Biz de her zaman Alanyaspor’umuzun yanındayız, her zaman takımımızın başarısı için elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Şahine Teşekkür Ziyareti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa