Pazarcılar Odası Başkanı Yiğit'ten üyelerine müjde

Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, üyelerine müjde vererek 2020 yılı Pazar yeri işgaliye ücretlerinin Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile yaptıkları istişare sonucunda yüzde 18 düşüş ve her işgaliye ücretinin KDV’sinin kaldırıldığını açıkladı.

- Bu haber 925 kez okundu.

Pazarcılar Odası Başkanı Yiğit'ten üyelerine müjde


Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit,  üyelerine müjde vererek 2020 yılı Pazar yeri işgaliye ücretlerinin Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile yaptıkları istişare sonucunda yüzde 18 düşüş ve her işgaliye ücretinin KDV’sinin kaldırıldığını açıkladı. Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Yiğit şunları söyledi: “Esnafımıza Müjde. 2020 yılı Pazar Yeri işgaliye ücretleri Alanya Belediyesi ile yaptığımız girişimler sonucunda yüzde 18 düşüş ve her işgaliye ücretinin KDV’si kaldırılmıştır. Geçtiğimiz günlerde Alanya Belediye Meclisi’nde pazar yeri işgaliye ücretlerinin arttırılmasının ardından Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel ile yaptığımız görüşmelerinin ardından pazar yerlerinin tamamında fiyat yüzde 18 düşürülmüştür. Ayrıca her işgaliye ücretinin KDV’si de esnafımızdan alınmayacaktır.  

Alanya Pazarcılar Odası olarak ben ve yönetimim dün olduğu gibi bugün de yarında değerli Pazarcı esnafımızın yanında olacaktır. Esnafımızın her türlü sorununda tüm kamu kuruluşları ve Alanya Belediyesi ile sürekli ve çözüm odaklı iç içe olduk. Geçtiğimiz günlerdeki işgaliye ücretlerinin artışının ardından siz esnaflarımızın da taleplerini dikkate alarak Belediye Başkanımızla yaptığımız görüşmelerin ardından fiyatlarda yeniden düzenleme yapılarak yapılan artış yüzde 18 düşürülmüştür. Esnafımıza hayırlı olsun.  Odamızın ve üyelerimizin her türlü yanında olan ve desteklerini her zaman hissettiğimiz Alanya’mızın çalışkan Belediye Başkanı Sayın Adem Murat Yücel’e yönetimim ve esnaflarımız adına teşekkür ederim” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa