Mesire alanına bungalov evler yapılacak

Mesire alanına bungalov evler yapılacak
Konya Gölcük mesire alanında yeni faaliyetler var. Genişletilen alan daha çok ziyaretçiye hitap etmeyi hedeflemekte. Gezilecek bir yer olan meşhur mesire alanına bungalov ev avantajları da ekleniyor. Yaz aylarında gezilecek bir yer yada piknik alanı olarak düşünebilirsiniz. Mutlaka ziyaret edin. Şimdi ayrıntılar...

Konya'nın Doğanhisar ilçesindeki Gölcük mesire alanı yaz aylarında piknik ve aile gezileri için vazgeçilmez bir rota haline geldi. Vatandaşlar hafta sonu yada tatil günlerini bu güzel mesire yerinde geçirmekten gayet mutlu.

Doğal güzellikleri ve bozulmamış yapısıyla dikkat çeken bu alan Konya merkeze 1 buçuk saatlik mesafede yer almaktadır. Konya tarafına yolunuz düşerse mutlaka gezi amaçlı bir tur düşünebilirsiniz.

Öte yandan Belediye tarafından restoran - mescit - tuvalet gibi tesislerle donatılan mesire alanı genişletme çalışmaları devam ediyor. Ekstra olarak bungalov evler ve karavan yerleşim alanları da eklenerek daha fazla ziyaretçiye hitap etmek istiyorlar.

Doğanhisar Belediye Başkanı Ali Öztoklu ve Doğanhisar Orman Şefi Adem Kararmaz devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Gezilmesi görülmesi gereken önemli yerler arasına girdiğini söyleyebiliriz.