whatsapp
Öne Çıkanlar alanya son dakika alanya siyaset Yem Ekonomi

Bu haber kez okundu.

Mahmutlar'da Çocuklar Yürüyüş Yaptı

Alanya'nın en büyük mahallesi olan Mahmutlar'da hizmet veren Kılıçarslan İlkokulu öğrencileri bu sabah anlamlı bir etkinliğe imza attılar. Dünya Çocuk Hakları Günü dolayısıyla ellerinde dövizlerle yollara düşen çocuklar; Mahmutlar sokaklarında yürüyüş yaptılar. Barbaros Caddesi'nde sloganlar atarak yürüyen minikler renkli görüntülere sahne oldular. 

Çocukların durağı ise Muhtar Ahmet Top'un ofisi oldu. Okul Müdürü Fatma Ayan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler Muhtar Ahmet Top'a bir adet mektup ilettiler. Minik öğrencilerin yazdığı mektupta; yeşil alanların az olduğu, park ve bahçelerin çoğaltılması gerektiği, masa tenisi, voleybol, basketbol gibi spor alanlarının yapılması gerektiği yazıyordu. 

Mektubu teşekkür ederek kabul eden Muhtar Top, miniklerin isteklerini gerekli mercilere aktaracağını söyledi. Muhtar Top bu önemli ziyaretle ilgili, "Miniklerimiz muhtarlığımıza baskın yaptılar. Bu isteklerin takibini yapacağım. Söz verdim çünkü herşey çocuklarımız için, gelecek nesillerin daha iyi, çağdaş, sosyal, sportif ve kültürel olarak üst düzeyde yetişmeleri için." dedi. 

Ahmet Top öğrencilere, öğretmenlere ve velilere muz ikramında da bulundu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74