Kuzey Alanya'da Yol Seferberliği

Kuzey Alanya'da Yol Seferberliği
Alanya Belediyesi ’nin Kuzey Alanya ’daki yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor. Alanya Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, Sugözü Mahalesi ile Kütürüp Mevki ’indeki yol açma çalışmalarının ardından Tepe Mahallesi Hıdırilyas Kilisesi ’nin bulunduğu nokta
Alanya Belediyesi ’nin Kuzey Alanya ’daki yol açma ve genişletme çalışmaları devam ediyor. Alanya Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, Sugözü Mahalesi ile Kütürüp Mevki ’indeki yol açma çalışmalarının ardından Tepe Mahallesi Hıdırilyas Kilisesi ’nin bulunduğu noktadan Hacımehmetli yolunda genişletme çalışması başlattı.

“BÖLGENİN İMKANLARININ ARTIRILMASINI AMAÇLIYORUZ”
Yıllardır atıl durumda olan Tepe ve Hacımehmetli Mahallesini kuzeyden bağlayan bağlantı yolunda sürdürülen genişletme çalışması bölgede yaşayan vatandaşlar sevinçle karşılandı. Kuzey Alanya ’nın gün geçtikçe büyüdüğünü belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu büyümeye katkı sağlayan yol ve altyapı yatırımları ile bölgenin imkanlarının artırılmasını amaçladıklarını kaydetti. Başkan Yücel, “Park alanları, dar yolların genişlemesi ve yeni yolların açılmasıyla bu bölgenin gelişmesine hız kazandırıyoruz”dedi.