İşte Selfie Birincisi

İşte Selfie Birincisi
Alanya Belediyesi’nin 16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali kapsamında, www.alanya.bel.tr sayfası üzerinden başlattığı “Geçmişten Geleceğe Selfie Yarışması”nın kazananları belli oldu.

16. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali kapsamında Alanya’nın tarihi evlerinin tanıtılması için düzenlenen Geçmişten Geleceğe Selfie yarışması sonuçlandı. 5 Mayıs’ta başlayan yarışmaya 82 kişi selfie fotoğrafları ile katıldı. Belirlenen noktalardan çekim yapılan 46 fotoğraf değerlendirmeye alındı. Alanya evleri ile çekilen selfieler arasından en iyi selfieleri çeken Levent Yılmaz, Aslı Şahiner ve Serdar Çelik selfie yarışmasının kazananı oldu.

FESTİVAL SANATÇILARI İLE SELFİE ÇEKECEKLER
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in çektiği kuralarla kazanan yarışmacıların selfie çektireceği festival sanatçıları da belli oldu. Levent Yılmaz Demet Akalın’la, Aslı Şahiner Şebnem Ferah’la ve Serdar Çelik ise Serdar Ortaç ile selfie çekme şansı yakaladı. Kura çekimin ardından yarışmacılarla fotoğraf çektiren ve hediyelerle ödüllendiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya’nın tarihi evlerinin tanıtılması için yarışmaya katılan tüm yarışmacıları tebrik ediyorum. Alanya’da yaşayan halkımıza, yabancı dostlarımıza ve Alanya’mızı ziyarete gelen misafirlerimize tarihi mekânlarımızı tanıtmak için başlattığımız selfie yarışmasına katlımın çok olması bizi gerçekten sevindirdi. Alanya’nın tanıtımına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.