whatsapp
Öne Çıkanlar 9 Kişi Yaralandı ALKÜ Mühendislik İlk Tübitak Projesini Kazandı Alanyada Uyuşturucu Satacaklardı Adli Tıp Dereceye Giren Tapu Personeli

Bu haber kez okundu.

İlçe Spor Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Toplantıda, Multigroup Alanyaspor’un 5 Şubat Cumartesi günü Karşıyaka ile kendi sahasında yapacağı maç öncesinde alınması gereken tedbirler görüşüldü. Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven yaptığı değerlendirmede, Multigroup Alanyaspor Süper Lig'e doğru gittiğini ifade ederek, Alanyaspor'a maddi ve manevi destek olunmasını gerektiğini söyledi. Kaymakam Tanrıseven, ''Bugün bir çok vilayetin bile takımı Birinci Lig'de ve Süper Lig'de yer almıyor. Hep birlikte çalışmamız gerekiyor. Alanyaspor süper lige çıktığı takdirde Alanya turizmi başta olmak üzere bütün değerleri de süper lige çıkmış olacaktır. Süper ligin getirisi Alanya’mız için çok fazla. Kentin dinamikleri kenetlenmeli ve herkes her yere Alanyaspor’un bayraklarını asmalı. Taraftarımıza da bu konuda büyük görevler düşüyor ayrıca stadyumu doldurmamız gerekir. Takımımızın ceza almasına mahal verecek her türlü davranıştan başta taraftarımız olmak üzere herkes kaçınmalıdır. Bu konuda kamuoyunun bütün kesimlerini duyarlı olmaya davet ediyorum. Alanya halkını takımımızı destek vermeye davet ediyorum. Bu kulüp ve bu takım bizim'' dedi.

Toplantıda Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula da  Alanyaspor’a Karşıyaka ile yapacağı maçta başarılar diledi. Başkan Yardımcısı Kula, maçlarda Alanya Belediyesi Zabıta Amirliğinin de üzerine düşen tedbirleri alacağını belirtti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de, Multigroup Alanyaspor'un her zaman yanında olduklarını söyleyerek, ''Takımımızın her konuda yanında olmalıyız'' dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74