GZP’nin Haziran ayı uçuş programı belli oldu

Gazipaşa Alanya Havalimanı Mülki İdare Amiri Cemil Öztürk Başkanlığında toplanan komisyon üyeleri, bugün Pegasus Havayolları’nın düzenleyeceği seferle hava trafiğine açılacak olan Gazipaşa Alanya Havalimanı’nda incelemelerde bulundu.

- Bu haber 1201 kez okundu.

GZP’nin Haziran ayı uçuş programı belli oldu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) tarafından da uygun görülen hazırlıklar sonrasında Gazipaşa Alanya Havalimanı İç Hatlar trafiği bugün Pegasus’un, yarın Türk Hava Yolları (THY) ve 7 Haziran’da ise Anadolujet Hava Yolları’nın uçuşları ile başlayacağı açıklandı. Havayollarından alınan bilgilere göre Gazipaşa Alanya Havalimanı haziran ayı uçuş programı şu şekilde;

PEGASUS HAVAYOLLARI: 04-30 Haziran 2020 tarihleri arası haftanın her günü tek sefer Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (SAW)-GZP-SAW olarak saat 18.30 ’da geliş, saat 19.30’da gidiş.

THY: 05-21 Haziran 2020 tarihleri arası salı, çarşamba, cuma ve pazar olmak üzere haftada 4 gün tek sefer İstanbul Havalimanı (IST)-GZP-IST saat 18.20’de geliş, saat 19.50’de gidiş.

ANADOLUJET HAVAYOLLARI: 07- 21 Haziran 2020 tarihleri arası haftada çarşamba ve pazar günleri tek sefer Esenboğa Havalanı (ESB)-GZP-ESB saat 11.50’de geliş, saat 13.00’de gidiş.

.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Alanya Gazetesi Alexa