Elma Kraliçesi Alanya'da

Elma Kraliçesi Alanya'da
Alanya Belediyesi'nin Almanya'daki kardeş şehri Gladbeck'te geleneksel olarak düzenlenen Elma Festivali'nde, taç giyen Heike Maurer, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i ziyaret etti.
2015 yılının Elma Kraliçesi Heike Maurer, Belediye Başkanı  Adem Murat Yücel'i ziyaret etti.  Alanya Belediyesi'nin daveti üzerine  Alanya'ya tatile gelen Kraliçe Maurer,  Alanya'yı çok beğendiğini belirterek, çalışmalarından dolayı Başkan Yücel'e teşekkür etti.

"ALANYA'DA KENDİMİZİ GÜVENDE HİSSEDİYORUZ"

Son günlerde dünyada ve  Türkiye'de yaşanan terör olaylarını üzülerek izlediklerini belirten Elma Kraliçesi Heike Maurer, " Türkiye ve özellikle  Alanya yaşanılabilecek bir şehir. Ben kendimi burada oldukça rahat ve güvende hissediyorum. İki gündür  Alanya'dayım.  Alanya özellikle tarihi ve doğası ile muhteşem bir şehir" dedi.

MAURER ALMANLARI ALANYA'YA DAVET ETTİ

Alanya insanın çok sıcak kanlı olduğunu belirten Kraliçe Maurer, "İnsanlar çok dost canlısı.  Alanya'da ben her hangi bir terör olayının yaşanmayacağından eminim. Huzurlu ve kendimi güvende hissediyorum. Ben  Alanya'da olmaktan dolayı mutluyum. Belediye Başkanına ve personeline bizi misafir ettikleri için teşekkür ederim. Bundan sonra fırsat buldukça  Alanya'ya tatil yapmaya geleceğim. Herkese tavsiye ediyorum mutlaka  Alanya'yı görmeliler."