Eğitim Merdivenine Basamak Oldular

Eğitim Merdivenine Basamak Oldular
Antalya’nın Korkuteli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Okulu Sosyal hizmet sınıfı öğrencilerinin ortaklaşa çalıştığı “Kitabın Eğitim Merdivenine basamak olsun” projesi hayata geçirildi

Antalya’nın Korkuteli Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Okulu Sosyal hizmet sınıfı öğrencilerinin ortaklaşa çalıştığı “Kitabın Eğitim Merdivenine basamak olsun” projesi hayata geçirildi.
Korkuteli ilçesi’nde “Kitabın Eğitim Merdivenine basamak olsun” projesi hayata geçirildi. Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Okulu Sosyal hizmet sınıfı öğrencileri Nazlı Bakacak, Eda Oksas, Ezgi Furtul, Dilan Gök, Cevhair Akça, Ayşe Toktaş, Umut Can Dincgeç projenin hayata geçmesinde destek veren Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce’ye teşekkür ettikler. İmecik Erkunt Traktör İlkokulunda bulunan 10 adet sınıfa kütüphane rafları yapıldığını belirten öğrencilerden Nazlı Bakacak, “Korkuteli Belediyesi ile ortak çalışmamız olarak, kitap toplama ve kütüphane edindirme projemizi ortaklaşa yürüttük. Korkuteli Belediyesi tarafından yapılan Kütüphane raflarını ve 10 koli kitabı bu gün İmecik Erkunt İlköğretim okuluna getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Projemiz devam edecektir. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
“Kitabın Eğitim Merdivenine basamak olsun” projesinin çok önemli olduğunu ifade eden Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, bu tür projelere her zaman gerekli desteği verdiklerini ve bundan sonrada vereceklerini söyledi.