Durusoy kurban bayramı mesajını yayınladı

MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, kurban bayramı mesajı yayınladı. Durusoy mesajında bayramın coşkuyla yaşamanın önemine vurgu yapıp sağlık dileğinde bulundu.

- Bu haber 921 kez okundu.

Durusoy kurban bayramı mesajını yayınladı


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Mustafa Durusoy bayram mesajında şu ifadeleri kullandı:  “Bayramlar biz Müslümanlar için mutluluğun barışın ve kardeşliğin en güzel şekilde yaşandığı, küslerin barıştığı, akrabanın hatırlandığı müstesna günlerdir. Bayram en küçükten en büyüğe kadar insanın ne denli bir varlık olduğunu idrak ettiği, Allah’ın kuluna en güzel ikramlarından biridir. Bu çerçevede bayramların manevi hazzını en iyi şekilde idrak edip en güzel şekilde yaşamamız ve yaşatmamız gerekir.

 Bu bayram gönlümüzden geçtiği gibi, sevdiklerimizle ve ailemizle bir arada olabilmenin huzuruyla ve mutluluğuyla gelmektedir. Uzun bir süredir hasret kaldığımız bayram ruhu ve coşkusunu her birimizin yüreğinde hissetmek, çocuklarımızda bayram heyecanını görebilmek bizleri çok mutlu etti. Rabbim bir daha hiçbir bayramda kimseyi birbirinden mahrum bırakmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramımızın insanlığa sağlık getirmesini, sevincimizin tohum olup toprağa düştüğünde yeni sevinçler yeşertmesini diliyorum. Allah’ın rahmeti ve bereketi bizlerle olsun. Kurban Bayramımız başta MÜSİAD ailesi olmak üzere tüm İslam alemine mübarek olsun.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Alanya Gazetesi Alexa