Öne Çıkanlar Ucuz Seyahat Nasıl Yapılır Türkiye Arif Razgatlıoğlu Анкара Kalp

Bu haber kez okundu.

C Plakanın Değeri Kat Kat Artacak

Oda Başkanı Doğan Bacak bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret ederek uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Bacak, “ servis hizmeti veren arkadaşlarımız C Plakaya tahdit getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel’e kapısında yatarak teşekkür etmeli. Çünkü, Şu an 10 bin liraya aldıkları plaka birkaç yıl içinde 100 bin liraya aşacak. Diğer yandan oda, Büyükşehir ve Emniyetimizle işbirliği içinde çalışıyoruz. Kaçak çalışanlara kesinlikle izin verilmeyecek. Önümüzdeki yıl her şey tamamen yoluna girecek. Kimsenin endişesi olmasın. Diğer yandan Gazipaşa Dolmuş Durağı’na yapmayı düşündüğümüz şoförlerimizin sosyal ihtiyaçlarını  karşılayacak projemiz için de Büyükşehir  Belediyemiz’den destek istiyoruz “ dedi. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise, “ Alanya’nın kanayan bir yarasını daha odamızla işbirliği içinde çözdük. C Plakaya getirdiğimiz tahdit servis aracı işletmecilerini koruyacak ve para kazanmalarını sağlayacak, kaçak taşımacılığı da önleyecek. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceğiz ve denetimlerimiz devam edecek. Esnaf arkadaşlarımız rahat olsun “ dedi.  


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner73

banner57

banner74

Alanya Son Dakika Haberleri, Alanya Haber Oku, Alanya Gazetesi