Büyükşehir'den Alanya'daki eğitim kurumlarına destek

Alanya Toslak’ta 2 okula çevre düzenlemesi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’daki eğitim kurumlarının taleplerini yerine getiriyor. Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı park ve bahçeler ekipleri Toslak’ta bulunan iki okula alt yapı desteği verirken, çevre düzenlemelerini de yaptı.

- Bu haber 466 kez okundu.

Büyükşehir'den Alanya'daki eğitim kurumlarına destek


Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı park ve bahçeler ekipleri, Alanya’nın batısında yer alan Toslak Mahallesi bulunan iki okula alt yapı desteği verdi. Nebile Hacıkadiroğlu İlkokulu’nun çevre düzenlemesi işi için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesiokul bahçesindeki yeşil alanın çevresini bordür taşlarıyla ördü. Ardından toprak tesfiyesi yaparak çiçek ve bitkiler diken ekipler, çalışmayı tamamlayarak okul çevresinin daha güzel bir görünüme kavuşmasını sağladı. 

OKUL ÇEVRESİ PARKE İLE KAPLANDI
Toslak Mahallesi’nde bulunan Sabir Erkin İlkokulu’nun arkasında kantin ve tuvaletlerin olduğu bölümde çevre düzenlemesi yapıldı. Park ve bahçeler ekipleri, öğrencilerin teneffüs ve boş vakitlerinde kullandıkları alanın daha temiz ve düzenli olması için parke çalışması gerçekleştirdi.  Öğretmen ve öğrenciler çalışmadan memnun kaldıklarını belirterek, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Alanya Gazetesi Alexa