whatsapp
Öne Çıkanlar Cinayet Finans alanya son dakika alanya ASMEK Kayıtlarına Yabancı İlgisi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN YÜCEL’DEN DOĞAYA DUYARLI PROJE

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı"nca yapılan düzenleme kapsamında 1 Ocak 2019"dan itibaren plastik alışveriş poşetlerinin tüm satış noktalarından ücretli olarak temin edilecek olmasından dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in emriyle vatandaşlara dağıtılması için ‘’bez torba’’ yaptırıldı.

400 yılda doğaya karışabilen poşetlerin yerine dönüşümü kolay ve pratik olan, bez torbalara geçilmesine destek olmak için Alanya Belediyesi olarak bez torba yaptırdı. Alanya Belediyesi farkındalık yaratmak için pazartesiden itibaren pazaryerleri ve zincir marketlerin önlerinde dağıtımına başlayacak. ‘’Dönüştürüyorum Alanya’mı Seviyorum ‘’ sloganı ile yolan çıkan Alanya Belediyesi bez torbaların üzerine de sloganı bastırdı.

ADEM MURAT YÜCEL:’’YARARLI HER ÇALIŞMANIN ARKASINDAYIZ’’

Adem Murat Yücel:’’ Alanya Belediyesi Sosyal Belediyecilik alanında emin adımlarla ilerlemekte. Şikayet eden değil, çözüm üreten bir belediye olarak doğamızı ve çevremizi korumak için başlatılan bu uygulamanın arkasındayız. Desteğimizi göstermek için bu şekilde bir çalışma başlattık. Yararlı her çalışmanın arkasındayız elimizden gelen bütün desteği vereceğiz. Her şey gelecek nesiller için ’’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74