Başkan Yücel, Turizmde Pazar Çeşitliliğini Arttırmak Gerektiğini Söyledi

Başkan Yücel, Turizmde Pazar Çeşitliliğini Arttırmak Gerektiğini Söyledi
İran’da düzenlenen, 9.Tahran Uluslararası Turizm Fuarı’nda temaslarını sürdüren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye’nin İran Büyükelçisi Rıza Hakan ve İran Ticaret Bakan Yardımcı Mir Aboutalep Badri ile görüştü.
Yücel, turizmde pazar çeşitliliğini arttırarak, hedef büyütmek gerektiğini söyledi. İran’da düzenlenen, 9.Tahran Uluslararası Turizm Fuarı’nda temaslarını sürdüren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye’nin İran Büyükelçisi Rıza Hakan ve İran Ticaret Bakan Yardımcı Mir Aboutalep Badri ile görüştü. Yücel, turizmde pazar çeşitliliğini arttırarak, hedef büyütmek gerektiğini söyledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili, Kleopatra Otelciler Derneği Başkanı Servet Şakiroğlu, Belediye Meclis Üyeleri Kerim Aydoğan ve Mustafa Toksöz’le, Tahran Uluslararası Turizm Fuarı’nda (9. Tehran International Tourism Exhibition) tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Yücel, fuarın ikinci gününde de Alanya’yı tanıtmaya devam etti. Başkan Yücel, İran Ulusal Televizyon’una verdiği röportajdan sonra bugünde Anadolu Ajansı ve bazı gazetelere turizm, ekonomi, Alanya’nın tarihi ve kültürel zenginlikleri ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Yücel, resmi temasların dışında İranlı işadamları, turizmciler, tur operatörleri ve katılımcılarla görüşerek Alanya’yı anlattı. Alanya’yla ilgili tanıtım çalışmaları fuarın sona ereceği 19 Şubat Cuma gününe kadar devam edecek.

Etiketler :