Öne Çıkanlar antalya alanya haber gazipaşa alanya gazetesi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN YÜCEL MAHMUTLAR MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU


“BÖLGENİN EN BÜYÜK KÜLTÜR VE GENÇLİK MERKEZİNİ MAHMUTLAR’A YAPACAĞIZ” Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Bölgenin en büyük isteği olan Kültür ve Gençlik Merkezi için vatandaşlara söz veren Başkan Yücel; “Sözümüz söz! Bölgenin en büyük Kültür ve Gençlik Merkezini Mahmutlar Mahallemize kazandıracağız.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Her hafta bir bölgeye giderek vatandaşları dinleyen Başkan Yücel’in bu haftaki durağı Mahmutlar Mahallesi oldu. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i meşaleler eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılayan vatandaşlar, salonu tıka basa doldururdu. Vatandaşların bir kısmı Mahmutlar Düğün Salonu’nun bahçesine kurulan çadırlarda otururken kendisine yer bulamayanlar ise Başkan Yücel’i ayakta dinledi. Alanya’ya yapılan hizmetlerin yer aldığı tanıtım videosunun yayınlandığı sine-vizyon gösteriminin ardından Başkan Yücel kalabalığın büyük coşkusuyla sahneye gelerek açılış konuşmasını yaptı.

BAŞKAN YÜCEL: “SÖZÜMÜZ SÖZ! EN BÜYÜĞÜNÜ, EN GÜZELİNİ YAPACAĞIZ”

Alanya’nın nüfus yoğunluğu en kalabalık mahallesi olan Mahmutlar Mahallesi’nin en büyük isteği Düğün Salonu, Kültür ve Gençlik Merkezi için vatandaşlara söz veren Başkan Yücel; “Bu yağmurda ve bu soğukta salonu dolduran ve bu salonda dışarıda kalan herkesten özür diliyorum. Sizlere siyasetçi sözüyle değil siyasetçi vaadiyle değil adam vaadiyle şeref sözüyle bölgenin en büyük kültür ve gençlik merkezini bu bölgeye kazandıracağız.” dedi.

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in verdiği söz üzerine salondaki vatandaşlar uzun süre kendisini ayakta alkışlarken daha sonra Mahmutlar’a yapılması planlanan projenin 3D görüntüsü sine-vizyonda izlendi.

VATANDAŞLAR SORDU YÜCEL YANITLADI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, açılış konuşmasının ardından vatandaşların taleplerini dinledi. Söz alan vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Yücel, sorunların en kısa zamanda ivedilikle çözüleceğini iletti. Başkan Yücel, Alanya Belediyesi’nin görev ve sorumluluk yetkisi alanında olmayan bölgeler için vatandaşlardan fazlaca şikâyet alırken buna rağmen halkın taleplerini ilgili mercilere ileterek takipçisi olacağını belirtti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yağmurlu ve soğuk havaya rağmen salona gelerek talep ve önerilerini ileten vatandaşlara teşekkür etti. Vatandaşlarda hizmetler ve yapılacak yeni projeler için Başkan Yücel’e teşekkür ederek kendisini coşkulu alkışlarla uğurladı.  

Anahtar Kelimeler:
Alanya Belediyesi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner169

Alanya Gazetesi Alexa