whatsapp
Öne Çıkanlar Dedi Yeni Bir Şirket Daha Satın Aldı alanya son dakika Süleyman Demirel alanya

Bu haber kez okundu.

Atatürk ve Keykubat Bulvarları'nda bakım çalışmaları başladı

Alanya merkezden geçen Atatürk ve Keykubat Bulvarları'nda bozulan, kırılan, çöken ve araç trafiğini olumsuz yönde etkileyen parkeler yenileniyor. İşi alan firma, bozuk alanları tek tek tespit etti. Bozulan yerleri söken ekipler, bakım ve onarım çalışması yapıyor. Araç trafiğinin daha az olduğu hafta sonları ağırlık verilen çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, çalışmaların başladığı yerlerde incelemelerde bulundu. Çalışmanın gidişatı hakkında firma yetkililerinden bilgi alan Güney, konuyla ilgili bir de açıklama yaptı.

Güney, “ Alanya Atatürk ve Keykubat Bulvarları, şehrimizin en işlek caddelerinin başında geliyor. Parke ile kaplı olan yolun Sanayi Kavşağı ile Alangün Parkı arasındaki bölümünde bakım ve onarım çalışması yapılması için gerekli ihale yapıldı. Tespitlerimize göre yolun yaklaşık 1500 metrekarelik alanında bozulmalar var. İşi alan firma çalışmalara başladı. Kısa sürede burayı tamamlayacağız. Diğer yandan 25 metrelik yol için de ayrı bir çalışma yapacağız. Alanyamıza bu hizmetlerin gelmesinde taleplerimize hep sıcak yaklaşan ve destek veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyorum “ dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74