whatsapp
Öne Çıkanlar alanya alanya son dakika (2) Futbol Spor

Bu haber kez okundu.

Asat, bozulan yolları onarıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Alanya Şube Müdürlüğü, Alanya’da bugüne kadar gerek yatırım gerekse arızaların giderilmesi nedeniyle bozulan yollarda asfalt ve parke çalışması yapıyor. Alanya Merkez ve kırsalında bozulan yerlerin yapımı için gerçekleştirilen ihale kapsamında yol bakım ve onarım çalışmaları başlatıldı. Bugüne kadar Alanya genelinde çalışmalar nedeniyle bozulan 210 yerden 80 tanesinin parke ile kaplanması ya da asfaltı gerçekleştirildi. Kalan alanlardaki çalışmaların ise bir ay içinde tamamlanması planlanıyor. 

Diğer yandan Asat Alanya, Oba Mahallesi Fidanlık Caddesi’ndeki eskimiş içme suyu hattı Alanya Belediyesi Ekiplerince yapılan asfalt çalışması öncesi yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Asat’ın yaptığı yatırımlar ve arıza çalışmaları sırasında bozulan yolların bakım ve onarımı konusunda yaşanan sorunları yapılan ihale ile ortadan kaldırdık. Bugüne kadar çalışmalar nedeniyle bozulan tüm yollarda bakım ve onarım çalışması yapılacak. Şimdiye kadar bozulan yerlerin yarısına yakını yapıldı.  Geriye kalan yerlerde çalışmalar devam ediyor. Bir ay içinde bu çalışmalar tamamlanacak. “ dedi.
 

Anahtar Kelimeler:
Alanya Asat

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74