whatsapp
Öne Çıkanlar Cinayet ASMEK Kayıtlarına Yabancı İlgisi alanya son dakika Finans alanya

Bu haber kez okundu.

ALTSO, Huzurevi Sakinlerini Sinemaya Götürdü

ALTSO Kadın Girişimciler Kurulu, huzurevinde kalan yaşlıların sosyal hayata katılımlarını ve uyumlarını sağlamak ve moral vermek amacıyla sinemaya götürdü. Son günlerin gişe rekorları kıran filmi ‘AYLA’yı izleyen huzurevi sakinlerinin mutluluğu görülmeye değerdi.

Daha önce de ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’le birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Alanya Huzurevi’ni ziyaret ettiklerini belirten, ALTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Özlem Öz Kural, “Fırsat buldukça yaşlılarımızla bir araya gelip, onlara moral veriyoruz” dedi.

ALTSO’YA TEŞEKKÜR
Son günlerin gişe rekorları kıran filmi ‘AYLA’yı izleyen huzurevi sakinleri ise ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e ve ALTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Özlem Öz Kural’a teşekkür 
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de her insanın bir gün yaşlanacağını ve ilgiye muhtaç kalabileceğine dikkat çekerek,”Oradaki anne ve babalarımızı belirli aralıklarla ziyaret ediyoruz ve isteklerini karşılamaya gayret gösteriyoruz. Onları mutlu görmek bizler için de büyük bir sevinç kaynağı. Kadın Girişimcilerimiz de bu konuya hassasiyet gösterdiler. Ben de bu güzel teklifi geri çevirmedim. Allah tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve uzun bir ömür versin. Hepsinin ellerinden hürmetle öpüyorum. Onları bir nebze olsun mutlu edebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74