whatsapp
Öne Çıkanlar alanya alanya son dakika Futbol (2) Spor

Bu haber kez okundu.

ALTSO'dan Bilgilendirme Toplantısı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) ile Antalya Ticaret İl Müdürlüğü işbirliğinde 'İkinci El Motorlu Kara Taşıtları'nın Ticareti Hakkında' yayımlanan yeni yönetmelikle ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Üyelerimizin sorunlarının çözümü konusunda her zaman elimizi taşın altına koyuyoruz” dedi.

'İkinci El Motorlu Kara Taşıtları'nın Ticareti Hakkında' yayımlanan yeni yönetmelikle ilgili bilgilendirme toplantısı 25 Haziran 2018 Pazartesi günü ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca, Şube Müdürü Mesut İlter ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO üyeleriyle sık sık istişare toplantılarında bir araya geldiklerine dikkat çekti. 14. Meslek grubundan gelen talep doğrultusunda 'İkinci El Motorlu Kara Taşıtları'nın Ticareti Hakkında' yayımlanan yeni yönetmelikle ilgili toplantıyı düzenlediklerini aktaran Başkan Şahin, “Üyelerimizin istekleri ve sorunları konusunda sık sık toplantılar düzenleyerek, üyelerimizin görüşlerini alıyoruz. Onların sorunlarının çözümü hususunda gerekli kurumlarla üyelerimiz arasında köprü görevi görüyoruz” dedi. 

ŞAHİN: “GALERİCİLER SİTESİ KURULMALI”

Geçtiğimiz hafta genel kurulu gerçekleştirilen ALTSO İmalatçılar Sanayi Sitesi hakkında da konuşan Başkan Şahin, imalat sektörünün Güzelbağ’a taşındıktan sonra daha rahat çalışma ortamı bulacağına değindi. Aynı imalatçılar sitesi gibi bir de Galericiler Sitesi kurulması gerektiğine dikkat çeken Başkan Şahin, İmalatçılar Sitesi, Galericiler Sitesi, Matbaacılar Sitesi gibi projelerin Alanya’nın marka değerini yükselteceğine vurgu yaptı. Başkan Şahin ayrıca, üyelerden gelen talepler doğrultusunda istişare toplantıları düzenlemeye devam edeceklerini söyledi. 

Başkan Şahin’in konuşmasının ardından,  Ticaret İl Müdürü Seval Dizerkonca ve Şube Müdürü Mesut İlter katılımcılara 'İkinci El Motorlu Kara Taşıtları'nın Ticareti Hakkında' yayımlanan yeni yönetmelikle ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Katılımcılardan gelen soruları da yanıtlayan yetkililer, firma yetkililerinin dikkat edeceği hususları açıkladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74