banner179
Öne Çıkanlar taşlar demirtaş alanya otobüs terminali thk alanya şube başkanı

Bu haber kez okundu.

ALTSO'da yoğun gündemBaşkan Şahin, pandemi sürecinde oda olarak yaptıkları çalışmaları anlatırken,  sürece yönelik aktif çalışmalar dışında 2018 seçimleri öncesinde  söz verdiği Mahmutlar’a Noter ve Konaklı Mahallesine Fakülte çalışmalarının olumlu sonuçlandığını, Türkler Toptancı Hali ve Güzelbağ Sanayi Sitesi konularında atılan önemli adımlar konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi.  

Pandeminin sosyal ve ekonomik olumsuz etkilerinin azaltılması konusunda yaptıkları çalışmaları sinevizyon eşliğinde anlatan Şahin, bu süreçte ilgililere sundukları çok sayıda talebin karşılık bulduğunu hatırlattı. Başta bankaların kredi verirken istedikleri “Vergi Dairesi ve SGK Borcu Yoktur” yazısının zorunluluğunun ortadan kaldırıldığını hatırlatan Şahin, ayrıca “Can Suyu ve Nefes Kredisi” gibi konularda da TOBB ve İlgili Bakanlıklara sundukları taleplerin olumlu karşılandığına dikkat çekti.

Pandemi ve normalleşme sürecini yakından takip ettiklerine işaret eden Şahin, iş insanlarının finansa erişimi kadar sosyal projelere de büyük önem verdiklerini sözlerine ekledi. Şahin bu süreçte ihtiyaç sahiplerine binlerce yardım paketi dağıttıklarını, şehit ve gazi yakınlarını da ziyaret ederek gönüllerini aldıklarını dile getirdi.

Toplantıda meclis ve komite üyelerinin görüş ve önerileri de alınırken, odanın yeni stratejik planı konusunda bilgi aktarıldı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner167

banner169

Alanya Gazetesi Alexa