whatsapp
Öne Çıkanlar alanya son dakika alanya Finans Politika Seferini

Bu haber kez okundu.

Altav'dan Tanıtım Brifingi

AGC Center'da bir araya gelen AGC ve ALTAV yönetimi, Alanya'nın tanıtımı için yapılan çalışmaları değerlendirdi. AGC Center'da gerçekleşen buluşmaya Alanya Belediyesi ve ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı, ALTAV ve AGC yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Yemek programının ardından ilk olarak basın mensuplarına bilge veren AGC Başkanı, turizm sektörünün yaşadığı krize değinerek, Alanya'nın tanıtımı konusunda medya olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

"ALTAV BAŞKANLIĞI İNİSİYATİF ALDI"
Yaşanılan süreçte ALTAV'IN ciddi sorumluluk aldığını açıklayan AGC Başkanı Dim, "Bu sürecin başında tanıtım ve imaj çalışması geliyor ki bununla ilgili Belediye Başkanı ALTAV Başkanlığı inisiyatif aldı. ALTAV'ın ciddi bir bütçeye ihtiyacı var. ALTAV üzerine düşeni yapmaya çalışıyor. Bizler de ALTAV içinde bir kuruluş olarak desteğimizi daha fazla sürdüreceğiz" dedi.

"ÜÇ YILLIK BİR ÇALIŞMA PROGRAMI HAZIRLADIK"
Alanya Belediyesi ve ALTAV Başkanı Yücel ise,"Bizim amacımız tanıtım ittifakının en güzel ve ideal şekilde çalışmasıydı. Son üç aydan bu yana çalışmaları ivedilikle, altyapısı sağlam temellerle, yeni projelerle, ileriye dönük üç yıllık bir çalışma programı hazırladık. Bölge adına, ne yapabileceğimiz konusunda istişare ederek, memleketin kazanması için çok şeyler yapıyoruz. Alanya için çalışıyoruz" diye konuştu. Yapılan sunumum ardından ALTİD Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, yurtdışında yapılan tanıtım faaliyetleri hakkında bilgi verdi. İç pazarla ilgili bir komisyon kurduklarını dile getiren Dahaoğlu, "Pilot bölgeler belirleyeceğiz. AVM'lerde Alanya'nın tanıtımını yapacağız. İç pazarda da tanıtım çalışmalarına ağırlık vereceğiz" dedi.

Anahtar Kelimeler:
Altavdan Tanıtım Brifingi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74