ALANYA SANAYİ SİTESİ’NİN ÇATILARI TEMİZLENİYOR

ALANYA SANAYİ SİTESİ’NİN ÇATILARI TEMİZLENİYOR
Sanayi’de sıcak asfalt çalışmasını tamamlayan Alanya Belediyesi, şimdi de esnafın talepleri doğrultusunda Sanayi Sitesi’nde bulunan tamirhane ve işyerlerinin çatılarını temizliyor.

Sanayi çarşısındaki yolları sıcak asfaltla kaplayarak sanayi esnafının taleplerini yerine getiren Alanya Belediyesi, şimdi de sanayi bölgesinde geniş kapsamlı bir çevre temizliği başlattı. Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, sanayi esnafının talepleri ve desteğiyle Sanayi Sitesi’nde bulunan tamirhanelerin çatısında oluşan görüntü kirliliğini ortadan kaldırıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü, 15 kişilik ekibiyle Alanya Sanayi Sitesi’nde bulunan tamirhanelerin çatılarındaki çöpleri toplayıp temizliyor.  Uzun süredir temizlenmeyen çatıların oluşturduğu görüntü kirliliğini ortadan kaldırmayı hedefleyen Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, bölgede temizlik çalışmalarına devam ediyor.

SANAYİ ESNAFI TEMİZLİK ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN


Temizlik çalışmalarına destek veren esnaflar, sanayi bölgesinin temizlenmesinden dolayı Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.