Alanya İl Olmak için Örgütleniyor

Alanya İl Olmak için Örgütleniyor
Alanya il olmak için sosyal medyada örgütleniyor..
Akdeniz'in incisi Alanya'mız il olmayı hak etmiyor mu? Evet hak ediyor. Üstelik bu hakkı çok uzun yıllar önce hak etti. En son Alanyaspor'umuzun Süper Lig'in Alanyasüper'i olmasıyla birlikte sosyal medyada Alanya'nın il olması için topluluklar oluşturulmaya başlandı; bu konuda web siteleri de kurulmaya başlandı. Alanya'mızın il olması durumda araçlarımıza takacağımız plaka koduna(82) ithafen www.alanya82.com adlı web sitesini bir grup gönüllü yayın hayatına soktu.


AlanyaGazetesi.com Medya ve İletişim Hizmetleri olarak bu tür oluşumlara haber ve medya desteği verme kararı aldık. Biz de aynı düşüncedeyiz. "Alanya illaki il olmalı!"...   Cennet şehrimizin son zamanlarda turizm sektöründe yaşadığı ekonomik sıkıntıları Alanyaspor'un Süper Lig'e yükselmesiyle bir nebze olsun unuttuk.. Şimdi hükümetin çok geç kalmış, verilmesi gereken o hakkı vermesinin zamanı geldi, geçti bile... Bu hakkın, Alanya'nın turizme olan bağlılığını da bitireceği ve "ekonomik refahın 12 aya yayılabileceği" görüşü Alanya halkında ortak görüş.  Alanya Gazetesi ailesi olarak bu yolda medya desteğini sonuna kadar verecek ve şehrimizdeki diğer kurumlarımızın da bu desteği esirgemeyeceğini düşünüyoruz.

ALANYA'NIN HARİTASI BİLE HAZIR

Alanya il olsun gönüllülerinin sosyal medya üzerinden paylaşımları arasında birde Alanya İl Haritası bulunuyor.Sizde Alanya artık il olmalı düşüncesindeyseniz  üzerinden örgütlenen bu oluşuma destek verebilirsiniz. Oluşumun Facebook adresi ise: olarak bildirildi.