whatsapp
Öne Çıkanlar Alanyada Uyuşturucu Satacaklardı ALKÜ Mühendislik İlk Tübitak Projesini Kazandı Engelli Öğrencilere Trafik Eğitim Pisti Davası Lightning Labs

Bu haber kez okundu.

Alanya Gönüllülerinden Kadınlar Günü Ziyareti

Ceylan Tanrıseven, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Alanya Sosyal Hizmet Merkezinden sosyal-ekonomik destek alan ailelere ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Tanrıseven, ziyarette bulunduğu kadınlara çiçek ve çikolata takdiminde bulunarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Alanya Kaymakamlığından destek alan kadınları dinleyen Tanrıseven, kadınların sosyal ve ekonomik hayata katılımlarının önemini vurguladı.

Alanya Kaymakamlığı Sosyal Hizmet Merkezinden sosyal-ekonomik destek alan kadınlar da Ceylan Tarıseven’in ve Alanya Gönüllülerinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ederek, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde unutulmadıkları için çok memnun olduklarını söylediler.Ziyarette, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven’in yanı sıra Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ahmet Çelik ve Proje Koordinasyon Birimi Uzmanları ile birlikte Alanya Gönüllüleri katıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner56

banner142

banner73

banner141

banner57

banner74