Ak Parti Kadın Kollarından Farkındalık Çalışması

İşitme engelliler için farkındalık yaratmayı amaçlayan Başkan Gülay GÜVENÇ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Halk Eğitim Merkezi'nin düzenlemiş olduğu İşaret Dili Kursuna katıldı.

- Bu haber 1032 kez okundu.

Ak Parti Kadın Kollarından Farkındalık Çalışması


Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın "Engelli vatandaşlarımızın hak ettikleri hayat şartlarına kavuşturulması hem sosyal devlet anlayışımızın hemde vicdani sorumluluğumuzun gereğidir. Bütün vatandaşlarımıza olduğu gibi engelli kardeşlerimize de daha güzel, daha yaşamaya değer bir Türkiye sunmanın gayreti içerisindeyiz." düşüncelerinden yola çıkarak bizlere düşen sorumluluğumuzun farkındayız.Ak Parti iktidara gelmiş olduğu günden bugüne Engellilerin Eğitim ve Haklarını en iyi şekilde korumuştur ve korumaya devam edecektir.
Başkan Güvenç; yaptığımız işin kalitesi yaşama kattığımız değerler doğrultusundadır. Önceliklerimizden birisi engelli bireylerimizin  toplumumuzdaki beklentilerini anlayabilmek ve onlara bu konuda en iyi hizmeti sunmaktır.İşitme engelli Vatandaşlarımızın sorunlarına destek olmak adına tüm halkımızı duyarlı olmaya ve destek olmaya davet ediyoruz. dedi..


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Alanya Gazetesi Alexa