Uygun fiyatlı tuvalet kağıdı o markette! Kallavi indirim başladı yetişen poşet poşet alacak

Uygun fiyatlı tuvalet kağıdı o markette! Kallavi indirim başladı yetişen poşet poşet alacak
Eylül ayının ortalarında market indirimleri yine vatandaşın en sık araştırdığı konuların başında geliyor. Ev ihtiyaçlarını en uygun fiyata karşılamak isteyenler market indirimlerini yakından takip ediyor. Hangi üründe ne kadar indirim var işte detaylar.

Mutfak, banyo, temel gıda, temizlik ürünlerinden evinizin ihtiyacı olan çeşit çeşit üründe Eylül fırsatları artarak devam ediyor. Eylül ayında yine marketlerde indirim yarışı var. İhtiyacınız olan ürünü en uygun fiyata almak ve evinizin eksiğini bütçenize uygun fiyatlarla tamamlamak için bur fırsatları kaçırmayın. Hakmar Express sizin cebinizi düşünen kallavi bir indirim başlattı. En kaliteli ürünü uygun fiyata bulabileceğiniz Hakmar Express markette tuvalet kağıdında da dev bir kampanya başladı.

SELPAK TUVALET KAĞIDINDA KAÇIRILMAYACAK İNDİRİM DEVAM EDİYOR

Tuvalet kağıdı ihtiyacınız varsa poşet poşet alabileceğiniz dev indirim başladı. Hakmar Express, 12-25 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli dev bir indirim başlattı. Bu indirim kapsamında Solo 3 katlı 16’lı tuvalet kağıdının fiyatı 79 TL’ye düşüyor. Ayrıca Selpak 8’li yağ emici kağıt havlunun fiyatı da yine 79 TL’ye düşüyor. İndirimin son günleri. Bu dev indirimin bitmesine sadece 7 gün kaldı. İndirim kataloğu yayınlandı. Bu fırsatı kaçıran çok ama çok üzülür. Evinizin ihtiyacı olan ürünleri cebinizi zorlamayacak fiyatlara bulmak için geç kalmayın. İndirimde son 1 hafta. Yetişen hiç kaçırmadan hemen alacak. Dev indirim 25 Eylül 2023 tarihinde sona eriyor.

uygun-fiyatli-tuvalet-kagidi-o-markette-kallavi-indirim-basladi-yetisen-poset-poset-alacak.jpg

İNDİRİMDE SON TARİH 25 EYLÜL

Hakmar Express’in 12 Eylül tarihinde başlattığı indiriminde son tarih 25 Eylül. Kaçırılmayacak çeşit çeşit ürünlerde eşi benzeri bulunmayan dev indirimler devam ediyor. Banyo-mutfak temizliği, çamaşır, bulaşık makinesi deterjanı, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, bebek bezi, kedi maması, şampuan ve daha pek çok üründe dev kampanya başladı. İndirimli ürünler raflarda yerini aldı. Kaliteli ürünü uygun fiyata bulma fırsatını kaçırmayın. Alışverişinizi yaparken Hakmar Express'e mutlaka göz atın. İşte indirime giren ürünler ve etiket fiyatları.

uygun-fiyatli-tuvalet-kagidi-o-markette-kallavi-indirim-basladi-yetisen-poset-poset-alacak-001.jpg

- Selpak tuvalet kağıdı: 79 TL

- Selpak kağıt havlu: 79 TL

- Ariel toz deterjan beyazlar: 179 TL

- Whiskas kedi maması: 149 TL

- Baby Turco bebek bezi yeni doğan bebek bezi: 199 TL

- 16’lı Orkid hijyenik ped: 44,50 TL

- Select Nature 8’li 3 katlı tuvalet kağıdı: 34,95 TL

- Select Nature 6’lı 3 katlı kağıt havlu: 44,95 TL

- 60’lı Finish Quantum bulaşık makinesi tablet: 249 TL (50 TL ve üzeri

alışverişlerde)