Taksitleri 650 TL’ye düştü! Kredi kartı borcunu ödeyemeyenlere 3 dakikada onaylı 10 bin TL kredi!

Taksitleri 650 TL’ye düştü! Kredi kartı borcunu ödeyemeyenlere 3 dakikada onaylı 10 bin TL kredi!
Bankaların sunduğu avantajlı teklifler banka müşterilerini de memnun ediyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvuru ekranı Temmuz ayına özel aktif hale getirildi. Anında hazır ihtiyaç kredisi hızlı başvuru nasıl yapılır?

Ulaşımdan sağlığa, gıdadan mobilyaya kadar her alanda oluşan acil nakit ihtiyacı banka uygulamaları ile gideriliyor. Banka müşterileri mobil uygulama üzerinden yapacakları başvuru neticesinde talep ettikleri kredi tutarını dakikalar içinde hesabında bulabiliyor.

Temmuz ayı içinde başvuru yapanlar ilk ödemeyi 1 Ağustos tarihi itibariyle ödeyecek. 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi en zor dönemde vatandaşa ilaç gibi gelecek. İşcep veya İş Bankası uygulaması içerisinde yer alan “anında kredi” adımları takip edilerek başvuruda bulunulabilir.

10 Bin TL için Ayda Ne Kadar Geri Ödenir?

aylık taksiti ödemeleri için “daha fazla bütçe ayırabilirim” diyenler için 1 milyon TL'ye kadar başvuru genişliği sunulmuştur. Kişinin bankadaki sicili ve kredisi skor tablosu üzerinden limitler belirlenir.

İş Bankası hızlı kredi başvuru adımlarını takip edenler için 10.000 TL'lik 36 ay vadeli kredinin işte o geri ödeme tutarı

  • Kredi tutarı: 10.000 TL

  • Kredi faiz oranı: Yüzde 4,30

  • Kredi vadesi: 36 ay

  • Kredi faiz oranı: %4,70

  • Kredi taksit tutarı: 650,85 TL