SSK ve Bağ-Kur’lu emekliye taze tablo açıklandı! Yarın sabah 08.30’da o ödemeler IBAN'a yatacak

SSK ve Bağ-Kur’lu emekliye taze tablo açıklandı! Yarın sabah 08.30’da o ödemeler IBAN'a yatacak
SSK ve Bağ kur emeklisinin beklediği ödeme tablosu çıktı. Emekliye yarın sabah 08:30’da ek ödemeler yatıyor. IBAN numarasını kontrol etmeyi unutmayın.

Milyonlarca emekliye müjdeli haberler Sosyal güvenlik kurumundan gelmeye devam ediyor. SSK ve Bağkur emeklisi için bir süredir beklenen ek ödeme duyurusu yapıldı. Taze tablo az önce yayınlandı. 17 milyon emekli ilgilendiriyor. Emekli tahsis numarası sonuna göre ödemeler hesapları aktarılacak. Tüm emekliler için Sosyal güvenlik kurumundan müjdeler var. IBAN numarasını yarın dan itibaren kontrol etmeyi unutmayın. Emekliye ek ödeme son dakika gelişmeleri haberimizde…

Emekliler için Eylül ayı adeta bir bayram havasında geçmeye devam ediyor. Milyonlarca emekli vatandaş için Eylül ayı maaş ödeme takvimi Sosyal güvenlik kurumu tarafından ilan edildi. 16 milyon emekliye büyük müjde verilirken emekli tahsis numarası sonuna göre tarihler açıklandı. O tarihlerde emekliye ek ödemeler yatacak. Emekli tahsis numarası sonu 024689 on olan emekliler ödeme tarihlerini haberimizin devamında bulabilir.

emekli-son-dakika-1.jpg

EMEKLİ TAHSİS NO SONUNA DİKKAT

SGK'dan emekliler için taze tablo açıklandı. emekli tahsis numarası sonuna göre ödeme tarihleri belli oldu. bağ-kur emeklileri ödemelerini 17-25 Eylül arası olacak. SSK emeklilerine ise emekli maaşı ödemeleri 29 Eylül'e kadar yapılacak. milyonlarca emekli bu tarihlerin açıklamasını uzun süreden beri bekliyordu. Nihayet o Müjde geldi emekliler Eylül ayı maaşlarına kavuşuyor.

SGK’DAN RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Emekli maaşlarına ilişkin Resmi açıklama Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapıldı. yapılan açıklamaya göre Eylül ayı emekli maaşı ödemeleri 17 Eylül'de başladı. sosyal güvenlik kurumunun yatıracağı SSK ve bağ-kur maaş ödeme tarihleri ise 29 Eylül'de sona erecek. Yaklaşık 15 milyon emekli vatandaş bu tarihler aralığında emekli tahsis numarasının son hanesine göre IBAN numaralarından ödemelerini alabilecek.

emekli-son-dakika-2.jpg

4A 4B 4C EMEKLİSİNE FAZLA TARİHLERDE ÖDENİYOR

Emekli maaşı ödemeleri kuruma göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin Emekli Sandığı emeklilerine ödemeler 15 Eylül tarihinde yaparken SSK ve bağ-kur ödemeleri ise 17 Eylül ile 29 Eylül tarihleri arasında yapılıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu her ay emekli maaşı ödeme tarihlerini ilan ediyor.