Son model taşıtı ucuza kapıya çektiren kampanya! Ayda 6.500 TL ödeme ile 100.000 TL taşıt kredisi nasıl alınır?

Son model taşıtı ucuza kapıya çektiren kampanya! Ayda 6.500 TL ödeme ile 100.000 TL taşıt kredisi nasıl alınır?
Uzun süredir hayalini kurduğu aracı satın almak isteyenler ve birikim yapanlar için yatırımı destekleyici kredi kampanyası PTT ile geldi. PTT N Kolay 100.000 TL taşıt kredisi nasıl alınır? İşte detaylar

Dilediğiniz herhangi bir araca karar vermeniz yetecek. PTT'nin Aktif Bank üzerinden sunduğu N Kolay taşıt kredisi tüm sınırları ortadan kaldırıyor. Daha az nakit ödeyerek esnek vadede taşıt kredisine ulaşmak artık imkansız değil. Yıl içinde sunduğu banka kampanyaları ile hem düzenli maaş müşterisini hem de emekliyi sevindiren tekliflerle öne çıkan Aktif Bank bu kez 48 ay vadeli taşıt kredisi ile Temmuz ayına damga vuruyor.

N Kolay 100.000 TL Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

14 yaşını geçmemiş, istenen herhangi bir marka ve modeldeki araç kredilendirilebilir. Uygun faiz oranları ile bayiden çıkmaya gerek kalmadan kredi kullanım süreci başlıyor. Eğer talep olumlu sonuçlanırsa hesaba bakiye tanımlanıyor. Kredi başvurusu için ek bir kefil istenmiyor. Ancak başvuru süreci nüfus cüzdanı ile başlatılabiliyor.

100.000 TL N Kolay taşıt kredisi diğer bankalara nazaran 48 ay vade ile taksitlendirilebiliyor. Aylık ödeme kolaylığı ile dikkat çeken taşıt kredisinin sahibi olmak isteyenler en yakındaki PTT Şubesi ile iletişime geçebilir. Aktif bank.com sitesi üzerinden başvuru talebini iletebilir.

100.000 TL'nin geri ödeme tutarı aşağıdaki tablodan incelenebilir:

  • Kredi tutarı: 100.000 TL

  • Kredi vadesi: 48 ay

  • Kredi faiz oranı: %4,69

  • Kredi tahsis ücreti: 575 TL

  • Kredi aylık taksit tutarı: 6.475 TL