SGK'dan emekliye jest! 9000 TL maaşa ek ödeme onayı verildi

SGK'dan emekliye jest! 9000 TL maaşa ek ödeme onayı verildi
Emekliye büyük jest bugün bu defa Sosyal güvenlik kurumundan geldi. Emekli maaş alanlara 9000 TL ek ödeme onayı çıktı.

Emekliler uzun süreden beri bekledikleri promosyon fırsatlarına nihayet kavuşuyor. Sosyal güvenlik kurumundan sabah saatlerinde yapılan açıklama ile emekliye hafta sonu müjdesi verildi. Emekli maaşı olan yaklaşık 17 milyon vatandaşın cebine bu ay 9000 TL ek ödeme gelecek. Üstelik SSK Bağ-kur 4C emeklisi fark etmiyor. Tüm emekliler başvuru yapmak koşulu ile bankalar tarafından sunulacak olan promosyon ödemelerinden koşulsuz şartsız yararlanıyor. Eylül ayı bitimine kadar başvuru yapan emekli paraya para demeyecek. Tam 9000 TL’ye varan ek ödeme detayları haberimizde…

Emekliler için bankalar promosyon verebilmek adına adeta birbiriyle yarışıyor. Özellikle son iki yıldır promosyon miktarlarına zam üstüne zam geliyor. Bunun sebebi ise emekli maaşlarına yapılan rekor artışlar. Bankaların emekli promosyon rekabeti Eylül ayında da son sürat sürüyor. Eylül ayı emekli banka promosyonu miktarları güncellendi ödemeleri attı. Başvuru yapan emekliler için karşılıksız ve geri ödemesiz 9000 TL’ye varan promosyon fırsatı var. Peki eylülde emekliye ne kadar promosyon verilecek? Eylül ayı en yüksek promosyon veren banka hangisi?

emekliye-mujdeler-geldi-2-001.png

İNG BANK’TAN EMEKLİYE BÜYÜK JEST

Sosyal güvenlik kurumu ile anlaşma yapan 19 banka emekliye kendi politikaları doğrultusunda promosyon ödemesi yapıyor. Emekli promosyon ücretleri emekli maaşlarına yapılan zamlar doğrultusunda sürekli güncelleniyor. Son olarak temmuz ayında yapılan %25 oranındaki zaman ardından emekliye verilen promosyon ücretlerinde de bir artış oldu. SSK Bağ-kur memur emeklisi EYT emeklisi milyonlarca vatandaş için sunulan promosyon rekora koşuyor.

Üstelik bankalar arasındaki rekabet de sayılan ve öne çıkan bankalarda var. En yüksek promosyon veren bankalar listesinde ING bank üst sıralarda yer alıyor. Eylül ayına özel yeni promosyon ücretlerini açıklayan banka, emekliye tam 9000 TL’ye varan ödeme yapacağını duyurdu. Başvuru yapan emekliler ödemeyi aynı gün içinde cebine koyacak.

emekliye-mujdeler-geldi-3-001.jpg

EMEKLİYE BÜYÜK FIRSAT

Özellikle temmuz ayında yapılanmazsan bundan memnun kalmayan ve Hükümet’ten yeni bir düzenleme bekleyen emekliler için ING banka tarafından sunulan promosyon fırsatı büyük bir jest haline dönüştü. Emekliler için kesenin ağzını sonuna kadar açan ING bank, başvuru yapan ve maaşını kendisinden almayı taahhüt eden milyonlarca emekli vatandaşa nakit destek imkanı sunacak. Hem de tamamen karşılıksız ve geri ödemesiz olarak.

ING bank’ın emekli müşterilerine sunduğu 9000 TL’lik promosyon fırsatı sadece üç yıllık maaş taahhüdü karşılığında veriliyor. Emeklilerden herhangi bir ek şart talebinde bulunmayan banka tam tersine turuncu ekstra müşterisi olacak vatandaşlar için ekstra da avantajlar sağlıyor. Emekli maaşını taşıyan ve üç yıllığına bu bankadan almaya söz veren emekliler promosyonu cebine koydukları gibi düşük faizli emekli kredisi ücretsiz havale ve EFT kredi kartı harcamalarına ekstra ödeme gibi bir çok yeni avantaj da kazanıyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın emekliliğin tadını sizde çıkarın.