Kasada parasız kalmayın! Anında Alışveriş kredisi nasıl alınır?

Kasada parasız kalmayın! Anında Alışveriş kredisi nasıl alınır?
Bankaların marketten çıkmadan anında onaylı alışveriş kredileri artık hemen her sektörde kullanılabiliyor. Tabletten beyaz eşyaya, mobilyadan ev tekstil ürünlerine kadar her alanda kullanılabiliyor

Uzun vadede geri ödeme seçeneği sunan bankaların teklifleri daha çok tercih ediliyor. Bankaların alışveriş kredisi teklifleri Temmuz ayında da geçerli mi? Anında onaylı alışveriş kredisi kapsamında bankaların sunduğu ayrıcalıklı teklif en zor anlarda, kasada kalındığında işe yarıyor.

Toplam sepet tutarı üzerinden anında kredi teklifi inceleniyor ve hızlı şekilde internet üzerinden bilgi veriliyor. Anında kredi başvurusu alışveriş merkezinden çıkmadan önce mobil uygulama üzerinde “kredi başvurusu ödeme sayfası” üzerinden yapılabiliyor. Yalnızca mobilya veya beyaz eşya değil elektronik ürünler, cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi ürünlerde alışveriş kredisi kapsamında yer alıyor.

36 Ay Vadeli Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Farklı bir banka arayanlar Garanti BBVA'nın 36 ay vadeli kredi ürününü kullanabilir. Çekmek istenilen tutar ve vade bilgisi başvuru formuna girilir. Onay alınır. Ardından sepet tutarı başvurulan tutar olarak Garanti BBVA'da oluşturulan sanal karta aktarılır.

Sanal POS yardımıyla ödeme yapılır. Bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay ile taksitlendirilebilir. 12.000 TL ve altındaki tüm cep telefonlarında vade farkı 12 ay iken 12.000 TL ve üzerindeki cep telefonlarında vade farkı 3 ay ile sınırlandırılmıştır.