Kara listede olup sicili bozulana müjde! 10 bin TL faizsiz anında onaylı kredi başvuruya açıldı!

Kara listede olup sicili bozulana müjde! 10 bin TL faizsiz anında onaylı kredi başvuruya açıldı!
Bayram öncesi acil nakite ihtiyaç duyanlar için bankaların kredi teklifleri kampanyaya girdi. 10.000 TL faizsiz kredi nasıl alınır? Şubeye gitmeden kredi başvurusunda nasıl bulunulur? İşte detaylar

Teknolojinin gelişmesi ile beraber mobil bankacılık uygulamaları beklentiyi aştı. Para transfer işlemenin dakikalar içinde gerçekleştirilebildiği o uygulamalar üzerinden kredi talebi anında onaylanıyor. Faizsiz kredi tekliflerinin yanı sıra 3 ay vadeli taksitli nakit avans başvuruları da alınıyor.

Bayram öncesi bankaların sunduğu bu teklifler acil nakit ihtiyacını da karşılıyor. Akbank'ın 30 Haziran tarihine kadar geçerli faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

10 Bin TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10.000 TL faizsiz kredi 6 ay vade ile taksitlendirilebiliyor. Banka kampanyasından faydalanmanın tek şartı mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olmak. 30 Haziran tarihine kadar ilk kez Akbank'lı olacaklar dijital başvuru yolu ile faizsiz 10.000 TL'ye kadar kredi talebini iletebilir.

Müşteri onayı alanlar 10 gün içerisinde mobil uygulamadan kredi başvurusunda bulunabilir. Kampanya dönemi boyunca en az 1.000 TL en fazla 10.000 TL kredi faizsiz olarak 6 ayda vadelendirilir. Banka başvuruyu olumlu değerlendirdiğinde kredi anında onaylanarak hesaba aktarılır.

10.000 TL faizsiz kredinin geri ödemesini merak edenler için işte detaylar:

  • Kredi tutarı: 10.000 TL

  • Kredi vadesi: 6 ay

  • Kredi faiz oranı: Yüzde 0

  • Kredi tahsis ücreti: 57.5 TL

  • Kredi aylık taksit tutarı: 1.666,67 TL