Esnafa özel faizsiz kredi başvuruya açıldı! Kart başvurusuna 25 bin TL nasıl alınır?

Esnafa özel faizsiz kredi başvuruya açıldı! Kart başvurusuna 25 bin TL nasıl alınır?
Bayram öncesi esnafın yükünü hafifletecek faizsiz kredi başvuruya açıldı. Kredi kartı başvurusuna 25 bin TL faizsiz kredi nasıl alınır? İşte detaylar…

Bayram öncesi esnafın yüzünü güldürecek faizsiz kredi teklifi nakit ihtiyacını karşılamaya yetecek. İşyerini yenilemek ve sektörde genişlemek isteyenler için fırsat ayağa geldi. Biriken kredi borçlarını tek kalemde silecek faizsiz destekten kimler, nasıl yararlanabilir?

İşletme sahipleri için esnafa özel faizsiz krediden faydalanmak isteyenler taksitli ticari kredi alabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 81 ilde aktif olarak faaliyetini sürdüren Denizbank şubelerini ziyaret etmesi yeterlidir.

Faizsiz kredi desteği 31 Temmuz tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında hesap açılışı gerçekleşen her ticari müşteri bu fırsattan yararlanabilir. 25.000 TL'ye kadar faizsiz ve taksitli ticari kredi kampanyası her müşteri için yalnızca bir kez kullanılabiliyor.

Taksitli Ticari Kredi Kampanyasının Şartları Nedir?

Denizbank ile faizsiz kredi kampanyasına başvurmak isteyenlerin bazı şartları karşılaması gerekiyor. En fazla 25.000 TL'ye kadar sunulan bu teklif 3 aylık vadelerle geri ödenebiliyor. KOBİM güvende ferdi kaza sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olanlar ancak kampanya başvurabiliyor.

Kampanya kapsamında en az 1 adet otomatik fatura talimatı verenler için faizsiz kredi aktif hale geliyor. Kampanya yalnızca İşletme Kart sahipleri için geçerlidir. İşletme kart limitinden taksitle ticari kredi TL cinsinden kullanılabilir.

Dosya masrafı ya da ticari kredi ile ilgili standart faiz oranı banka şubesinden yapılacak başvuru sırasında öğrenilebilir. Banka gerekli gördüğünde kefil ya da ek belge talep edebilir.

Faizsiz 25.000 TL Ticari Kredi Geri Ödeme Bilgisi

  • Kredi tutarı: 25.000 TL

  • Kredi vadesi: 3 ay

  • Kredi faiz oranı: %0

  • Kredi aylık taksit tutarı: 8.333,33 TL

  • Sigorta ve vergi dahil ücretler toplamı: 1.211,75 TL

  • Kredi tahsis ücreti: 275 TL