Depoyu ucuza fulleten destek! Bayram yolculuğu 200 TL ucuza gelsin!

Depoyu ucuza fulleten destek! Bayram yolculuğu 200 TL ucuza gelsin!
2024 Kurban Bayramı için hazırlıklar başladı. İl dışında planı olanlar Arefe gününden yolları tutuyor. Kurban Bayramı öncesinde depoyu ucuza fulletecek Bayram kampanyaları hangileri? İşte detaylar

Bankaların sunduğu kampanyalı teklifler yıl içinde indirimli alışveriş yapabilmeyi mümkün hale getiriyor. Vatandaşın yükünü hafifletecek o özel teklif bu kez İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası akaryakıt harcamasına iki farklı kampanya ile katıldı.

30 Haziran tarihine kadar devam edecek kampanya yalnızca maksimum kart ile yapılacak alışverişler geçerli olacak. Yola çıkmadan önce şartları yerine getiren her hak sahibi akaryakıt alışverişini ucuza getirecek.

PO ile 220 TL Yakıt İndirimi Nasıl Kazanılır?

İş Bankası'nın müşteri ya özel sunduğu ilk kampanyası Petrol Ofisinden yapılacak tek seferde ve farklı günlerde harcamaya 220 TL maxipuan hediyesi oldu. 750 TL ve üzeri 4.akaryakıt harcamasına 200 TL. Harcamalardan en az biri maksimum mobil uygulamadan öde-geç adımı ile yapıldığında 220 TL maxipuan kazandıracak.

200 TL Akaryakıt - Otogaz İndirimi Nasıl Kazanılır?

İş Bankası'nın bir diğer indirimli yakıt teklifi 200 TL maxipuan kazandıracak. Maksimum kart ile akaryakıt istasyonlarından 30 Haziran tarihine kadar yapılacak harcamalarda geçerli olacak. Tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri ilk akaryakıt ya da otogaz harcamasına 100 TL toplamda 200 TL maxipuan kazandıracak.

Akaryakıt İndirimine Nasıl Başvurulur?

Kampanyalara dair detaylı bilgi almak isteyenler İş Bankası müşteri iletişim hattı ile irtibata geçebilir. Kampanyaya katılımlar mobil uygulama üzerinden gerçekleşecektir. İş Bankası İşCep uygulamasını cep telefonuna indirerek ilgili kampanyaya gelip katıl butonuna basmak yeterlidir.