Bankadan çılgın Temmuz teklifi! Mobil tavsiye ile 12.500 TL dağıtıyor!

Bankadan çılgın Temmuz teklifi! Mobil tavsiye ile 12.500 TL dağıtıyor!
Tavsiye ile 12.500 TL'ye kadar ödeme kazanmak bu kampanya ile mümkün. Bankanın işletme sahiplerine özel başlattığı o kampanyanın işte bilinmeyen detayları

Yıl içinde kartla yapılacak alışverişlerden ek masraf almayan EFT ve havale işlemlerini ömür boyu ücretsiz kullanma fırsatı sunan Enpara bu kez işletme sahiplerini ilgilendiren bir kampanyaya imza atıyor. Enpara.com Şirketim hesabını kullanmaya başlayan ve farklı işletmelere tavsiyede bulunan toplamda 12.500 TL ödül kazanıyor.

Ayrıca işletmelerin para transferi işlemlerinde sunmuş olduğu ayrıcalık bankacılık masraflarından da kurtarıyor. Peki tavsiye ederek 12.500 TL nasıl kazanılır?

Tavsiye ile 12.500 TL Nasıl Kazanılır?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişinin banka müşterisi olması ve Enpara.com işletme hesabını kullanmaya başlaması gerekiyor. Ardından tanınan farklı İşletmeleri davet ederek her işletme başına 250 TL ödül kazanılıyor.

Link paylaşımı ile ödül kazandıran bir sisteme sahip karşı işletme ile paylaşılan başvuru linki ile banka müşteri hizmetleri oldukları anda sizin hesabınıza 250 TL ödeme aktarılıyor. Toplamda 12.500 TL'ye kadar ödül kazanılabiliyor. Kampanya yıl sonunda sona eriyor. Bankanın istediği tek şart tavsiye edilen işletmenin Enpara.com Şirketim hesabına başvurması ve kullanmak istemesidir.